Гайковерт електричний ударний POWERMAT PM-EKU-2000N 1/2" 720Nm 2000W.
Ударний гайковерт POWERMAT — це нове покоління ключів серії PM-EKU-2000N з цікавим дизайном і крутним моментом 720 Нм.
Міцний корпус ударного механізму забезпечує тривалу безперебійну роботу.
Перемикач правої/лівої передачі вліво/праворуч — це інноваційне рішення, розташоване прямо над пальцями, що дає змогу перемикатися без використання секундної стрілки. Ця система зміни напрямку обертання успішно використовується в акумуляторних шурупокрутах.
Тримач інструмента являє собою чотирикутник 1/2 дюйма.
Ключ має змінні щітки.
Ручка та корпусна частина, нековзне гумове покриття.
Сприятливе положення центру ваги завдяки ручці всередині електроінструменту забезпечує міцніше захоплення й не стомлює зап'ясток.
Ключ постачається в практичній валізі.
Максимальна потужність 800 Нм доступна у разі відгвинчування.
У разі затягування ключ генерує крутний момент 440 Нм. Застосування: Ідеально підходить для автомобільної майстерні, а також для роботи по дому, наприклад, для зміни коліс. Завдяки своєму легкому та компактному дизайну працювати з цим пристроєм стає простіше та зручніше.
Особливості продукту:
- Макс велика потужність 200 Вт
- Високий крутний момент
- Прогумована нековзна ручка
- Низька вага ключа
- Міцний і зручний корпус з АБС-пластику
- Набір запасних щіток
- 4 розетки CrV входять
- Централізований поворотний перемикач ліворуч/праворуч
- Загартована оправа
- Міцний алюмінієвий корпус ударного механізму.
- Стандартизований 2.7M кабель
Технічні характеристики:
- Виробник: Powermat
- Модель: PM-EKU-2000N
- Максимальний момент відгвинчування: 720 Нм
- Максимальна сила затягування: 440 Нм
- Потужність: 2000 Вт
- Кінчик кришки: 1/2"
- Електроживлення: 230 В
- Максимальна швидкість: 3600 об/хв
- Оберт: ліворуч/праворуч
- Ступінь захисту: IP20
- Вага: 2,1 кг
- Набор насадок: 17, 19, 21, 22 мм
- Комплект запасних щіток
- Шнур живлення завтовшки 2,7 м
- Транспортний кейс.
Склад набору:
- Ударний гайковерт 2000W PM-EKU-2000N
- 4 колпачка CrV 17, 19, 21, 22 мм
- запасні вугільні щітки
- транспортний кейс
- інструкція з експлуатації польською мовою
- оригінальне паковання
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Вага | 2.1 кг |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Виробник | Powermat |
| Живлення | Мережа 220В |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальний крутний момент | 720 H*m |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип гайковерта | Електричний |
- Ціна: 3 060 ₴













