Гайковерт електричний LEX 2000W 800NM.
Електричний ударний ключ 800 Нм із регулюванням РК-дисплея
Електричний ударний ключ — це пристрій, необхідний у кожному гаражі та майстерні. З його допомогою ми можемо легко відгвинти не тільки колеса від автомобілів, але й багато інших деталей і компоненти, які з'єднані разом болтами або гайками. Двигун, який використовується в пристрої потужністю 2000 Вт, дає змогу працювати під великим навантаженням без пошкодження пристрою, а також дає змогу досягти крутного моменту до 800 Нм. Гайковий ключ був обладнаний електронним регулятором крутного моменту з РК-дисплеєм, що показує поточне обране значення. Завдяки цьому рішенню оператор має у своєму розпорядженні плавний контроль крутного моменту в діапазоні від 150 до 350 Нм, відрегульований що 10 Нм або після перевищення значення 350 Нм, перемикаючи ключ на максимальний крутний момент — до 800 Нм у лівий і 400 Нм у небесах. Це робить пристрій надзвичайно прозорим і універсальним. Ключ LXEW8 — це пристрій із сучасним дизайном, що характеризується високою міцністю, якістю й надійністю. Використання міцних матеріалів для корпусу пристрою, як-от міцний пластик і алюміній, а також ергономічний дизайн роблять пристрій безпечним і універсальним. Ефективність під час затягування гвинтів гарантує високий крутний момент, що досягає не більш ніж 800 Нм. Ергономіка та комфорт поєднуються з ідеальним балансом, а ручка покрита нековзним матеріалом. До комплекту входять роз'єми з підвищеною ударною в'язкістю 17; 19; 21; 23 мм. Ручка має зручний перемикач, окреслений у правильному напрямку, що дає змогу легко, швидко й ефективно почати роботу в правильному режимі (вправо — вліво). Привертає до себе увагу також загартоване оправлення (кваквальня), яке не тільки стійке до ударів, але також дає змогу надійно прикріплювати кожну насадку, пристосовану до розміру 1/2 дюйма.
Технічні характеристики:
- Живлення 230 В ~ 50 Гц
- Потужність 2000 Вт
- Максимальний крутний момент 800 Нм
- RPM 2600rpm
- Розмір хвостовика 1/2"
- Перемикач обертання вліво/праворуч
- Довжина кабелю 2 м
- Електронний РК-дисплей +
- Вага з пакованням ~ 6 кг
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Виробник | LEX |
| Живлення | Мережа 220В |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальний крутний момент | 800 H*m |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип гайковерта | Електричний |
- Ціна: 4 980 ₴













