Гайковерт електричний FALON TECH 2000W 800 Nm з регулюванням потужності.
Основні характеристики та переваги:
- Нове покоління ключів із крутним моментом 800 Нм;
- Сильний корпус механізму впливу;
- Перемикач перемикання передач праворуч/ліворуч;
- Тримач інструмента 1/2 дюйма чотирикутник;
- Щітки змінюються зовні;
- Ручка з протиковзним покриттям;
- Сприятливий центр ваги завдяки ручці в центрі електроінструменту;
- Плавний контроль крутного моменту від 150 до 800 м. Миль
- Ключ у практичній валізі.
Технічні характеристики:
- Ключ живиться від 230 В. Основне використання ключа — відгвинти та затягнути гайки та болти.
- Працює зі стандартними замінами коліс, ослабленими болтами та гайками або за капітального ремонту автомобіля або двигуна.
- Ключ має чотири торцеві ключі з розмірами 17, 19, 21 і 23 мм.
- Крутний момент, створюваний інструментом, становить 800 Нм, а швидкість холостого ходу становить 2600 об/хв.
- Ключ має функцію ліво/правоту, необхідну для таких пристроїв.
- Відгвинчування болтів за допомогою ключа за допомогою гвинта робить так званий імпульс, рух, що схожий на інтенсивний трепет, переміщення гвинта, який чинить опір взад і вперед.
- Ключ зручний і легкий вага 3,9 кг.
Контакт: Юрій (096) 33-99-138
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3.9 кг |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Живлення | Мережа 220В |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальний крутний момент | 800 H*m |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | FALON TECH |
| Тип гайковерта | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 620 ₴









