Фрези по дереву пазові фігурні фасонні Ø29 мм Х 8 мм (хвостовик 6 мм)
Фрези пазова фасонна Ø29 мм (хвостовик 6 мм) — одинична фреза для ручного фрезера або ЧПУ, створений для роботи з деревом, МДФ, фанерою, ДСП та іншими матеріалами. Цей інструмент ідеально підходить для гравірування, вибірки пазів і фігурної обробки.
Основні характеристики:- Матеріал: твердосплав
- Робочий діаметр: 29 мм
- Робоча висота: 6/ 7/ 8/ 8.5 мм
- Діаметр хвостовика: 6 мм
- Загальна довжина: 42/41.3/ 44 мм
- Висока точність обробки
- Довговічність завдяки твердосплавному покриттю
- Універсальність використання з різними матеріалами
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Діаметр робочий | 29 мм |
| Довжина загальна | 53 мм |
| Довжина робочої частини | 8.5 мм |
| Наличие подшипника | Ні |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підшипника | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 464 ₴










