Фреза по дереву пазова фігурна фасонна Ø32 мм Х 8 мм (хвостовик 12 мм)
502 ₴
- В наявності
- Код: F616-2
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза по дереву пазова фігурна фасонна Ø32 мм Х 8 мм (хвостовик 12 мм)
Фрези пазова фасонна Ø32 мм (хвостовик 12 мм) — одинична фреза для ручного фрезера або ЧПУ, створений для роботи з деревом, МДФ, фанерою, ДСП та іншими матеріалами. Цей інструмент ідеально підходить для гравірування, вибірки пазів і фігурної обробки.
Основні характеристики:- Матеріал: твердосплав
- Робочий діаметр: 32 мм
- Робоча висота: 8 мм
- Діаметр хвостовика: 12 мм
- Загальна довжина: 53 мм
- Висока точність обробки
- Довговічність завдяки твердосплавному покриттю
- Універсальність використання з різними матеріалами
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 12 мм |
| Діаметр робочий | 32 мм |
| Довжина загальна | 53 мм |
| Довжина робочої частини | 8 мм |
| Наличие подшипника | Ні |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підшипника | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 502 ₴









