



Фрези по дереву для зрощування 90 градусів Ø38.1 мм (хвостовик 8 мм) 2 шт
809 ₴
- В наявності
- Код: F588
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фрези по дереву для зрощування 90 градусів Ø38.1 мм (хвостовик 8 мм) 2 шт
Фрези зрощування паз 90 градусів. Використовується комплект з двох окремих фрез - для створення кутового паза в одній заготівлі і кутового в інший. Додаткових промірів і припасувань не буде потрібно, так як розміри різальних крайок вже розраховані при виготовленні інструменту.
Технічні характеристики:
- Тип фрези: пазова кутова
- Обробка матеріалу: м'яка деревина, тверда деревина
- Матеріал хвостовика: тверда загартована сталь
- Матеріал наконечника: твердий сплав карбіду вольфраму YG6
- Матеріал корпусу: тверда загартована сталь № 45
- Висота фрези: 63 мм
- Діаметр хвостовика: 8 мм
- Діаметр фрези: 38.1 мм
- Довжина ріжучої частини: 25.4 мм
- Кут зрощування: 90 градусів
- Підшипник: нижній
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір |
| Обробка матеріалу | МДФ, Фанера, ПВХ, ДСП, Дерево |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 38.1 мм |
| Довжина загальна | 63 мм |
| Довжина робочої частини | 25.4 мм |
| Наличие подшипника | Так |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підшипника | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 809 ₴




