


Фрези по дереву кромкові із підшипником 2шт. хвостовик 8мм
374 ₴
- В наявності
- Код: F571
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фрези по дереву кромкові із підшипником 2шт. хвостовик 8мм
Даний тип фрези використовується для отримання напівкруглої кромки. Їй можна округлити ребро заготовки, закруглити його, отримати напівстрижневий виступ або зробити край з фальцем. Такі фрези часто використовують для складних орнаментів.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: JGZUI
- Матеріал: сталь 45 #
- Твердосплавний наконечник: YG6
- Діаметр хвостовика: 8 мм
- Загальна довжина: 46.1 мм, 50 мм
- Діаметр: 15.9 мм, 22.2 мм
- Висота робочої частини: 8 мм, 10 мм
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Конструкція | Збірна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Довжина загальна | 60 мм |
| Наличие подшипника | Так |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр хвостовика (мм) | 8 мм |
| Наявність підшипника | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 374 ₴




