Фрези по дереву для зрощування пазо-шипові Ø28.6 мм (хвостовик 6 мм) 2 шт
662 ₴
- В наявності
- Код: F566
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фрези по дереву для зрощування пазо-шипові Ø28.6 мм (хвостовик 6 мм) 2 шт
Фрези для зрощування пазо-шипові Ø28.6 мм (хвостовик 6 мм) 2 шт.
Пазо-шипові фрези. Використовується комплект з двох окремих фрез - для створення паза в одній заготівлі і шипа в інший. Додаткових промірів і припасувань не буде потрібно, так як розміри різальних крайок вже розраховані при виготовленні інструменту.
Технічні характеристики:
- Тип фрези: пазо-шипові
- Обробка матеріалу: м'яка деревина, тверда деревина
- Матеріал хвостовика: тверда загартована сталь
- Матеріал наконечника: твердий сплав карбіду вольфраму YG6
- Матеріал корпусу: тверда загартована сталь № 45
- Висота фрези: 57 мм, 55мм
- Діаметр хвостовика: 6 мм
- Діаметр фрези: 28.6 мм
- Довжина ріжучої частини: 22.мм, 20мм, 6. 35 мм
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір |
| Обробка матеріалу | МДФ, Фанера, ПВХ, ЛДСП, ДСП, Дерево |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Діаметр робочий | 28.6 мм |
| Довжина загальна | 57 мм |
| Довжина робочої частини | 22 мм |
| Наличие подшипника | Ні |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підшипника | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 662 ₴










