Фреза по дереву для кутового зрощування хвостовик 12.7 мм Ø 46.5 мм - 27 мм
1 776 ₴
- В наявності
- Код: F541-3
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза по дереву для кутового зрощування хвостовик 12.7 мм Ø 46.5 мм - 27 мм
Функції:
- 100% новий та якісний товар.
- Фрези промислової якості.
- Тефлонове покриття, стійке до налипання та нагрівання.
- Ножі для плавного нарізування, що забезпечує чистоту та відсутність сколів.
Технічні характеристики:
- Матеріал: сталь 45#
- Твердосплавний наконечник: YG6X
- Діаметр хвостовика: 12,7 мм
- Баланс: допуск +/-.003"
- Корпус: цільна загартована сталь
- Фреза: шліфована на верстаті з ЧПУ до зернистості 600, дзеркальна поверхня
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | МДФ, Фанера, ПВХ, ДСП, Дерево |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Швидкорізальна сталь |
| Діаметр хвостовика | 12.7 мм |
| Діаметр робочий | 46.5 мм |
| Довжина загальна | 82 мм |
| Довжина робочої частини | 27 мм |
| Наличие подшипника | Ні |
| Кількість ріжучих граней | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підшипника | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 776 ₴









