Безконтактний вимірювач вологості деревини WM700A
Опис:
Безконтактний вимірювач вологості деревини Індуктивний вимірювач вологості деревини Цифровий електромагнітний тестер вологості деревини
Функції:
●Цей детектор вологості має чотири режими вимірювання: шаблон гіпсокартону, шаблон кам'яної кладки, шаблон м'якої деревини, шаблон твердої деревини. Цей інструмент також можна використовувати для інших матеріалів.
●Використовуйте VA-дисплей з повним кутом огляду, ви можете зчитувати дані чіткіше, а також буде легко працювати.
●Використовуються датчики електромагнітних хвиль, які підходять для вимірювання об'єктів, товщина яких перевищує 20 мм, а площа об'єкта повинна бути більше 40*40 мм.
● Функція перетворення одиниць вимірювання ℃ та ℉ дозволяє швидко змінювати одиниці вимірювання відповідно до ваших потреб.
●Функція визначення температури та вологості навколишнього середовища: з датчиками температури та вологості для визначення температури та вологості навколишнього середовища.
●Функція сигналізації про вихід за межі діапазону: коли значення виявлення сухої стіни та кам'яної кладки > 70%, а також коли значення виявлення м'якої та твердої деревини > 17%, лунає попереджувальний сигнал.
WM700A Вимірювач вологості без штифта
Діапазон виміру:
1. М'яка деревина: 0% ~ 55%
2.Тверда деревина: 0% ~ 35%
3. Показання вологості гіпсокартону та кам'яної кладки є відносними величинами.
4.Точність: М'яка деревина, тверда деревина, +4%
5. Товщина виявлення: 4/3 дюйми (20 мм)
4~80% Щільність електромагнетизму
Автоматичне вимкнення: 10 хвилин
Кольоровий екран із зворотним дисплеєм VA: Так
Батарея: 1,5 X 3AAA (не входить в комплект)
Робочий струм: 35 мА
Робоча температура: 0~40°C
Робоча вологість: 0% ~ 70%
Умови зберігання: -10~50°C (5%95%RH)
Розмір продукту: 132*73*33 мм
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Безконтактний |
| Робоче середовище | Деревина |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 0 % |
| Максимальний діапазон вимірювання | 55 % |
| Довжина | 33 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Висота | 132 мм |
| Вага | 0.15 кг |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип вимірювального приладу | Вологомір |
- Ціна: 1 176 ₴













