Фреза зрощування для клейового з'єднання Ø44.45х69.8 мм хвостовик 12 мм
1 005 ₴
- В наявності
- Код: F545
Фреза зрощування для клейового з'єднання Ø22х75.5 мм хвостовик 8 мм.
Ця багатоцільова фреза призначена для фрезерування мінішіпового з'єднання з подальшим склеюванням. Вона дозволяє створювати одні з найміцніших з'єднань Торець-в-торець або гуртувати деталі по довгій стороні. Міцність точно підігнаних поверхонь, що з'єднуються і максимальна площа контакту клейового шару робить з'єднання більш міцним в порівнянні з іншими видами зрощування.
Дана фреза ідеальна для створення заготовок для карнизів, молдингів. Підходить для обробки деревини, фанери; може використовуватися для МДФ.
Технічні характеристики:
- Матеріал: сталь 45 #
- Твердосплавний наконечник: YG6X
- Корпус: міцна загартована сталь
- Лезо: мікрокарбід промислового класу
- Діаметр хвостовика: 12 мм
- Діаметр фрези: 44.45 мм
- Висота робочої частини: 31.8 мм
- Висота: 69.8 мм
- Підшипник: немає
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Конструкція | Збірна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 22 мм |
| Довжина загальна | 75.5 мм |
| Довжина робочої частини | 30 мм |
| Наличие подшипника | Так |
| Кількість ріжучих граней | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр хвостовика (мм) | 8 мм |
| Наявність підшипника | Так |
- Ціна: 1 005 ₴









