


Фреза по дереву пазова Т-подібна, D 40, хвостовик 6 мм.
588 ₴
- В наявності
- Код: F539
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза по дереву пазова Т-подібна, D 40, хвостовик 6 мм. 4 леза
Функції:
- 100% новий та якісний товар.
- Використовується для деревообробки.
- Фрези промислової якості.
- Цілісний корпус із загартованої сталі з конструкцією, що перешкоджає віддачі.
- Тефлонове покриття, стійке до налипання та нагрівання.
- Кути зачепа та зсуву: Високі кути зачепа та зсуву дозволяють
- Ножі для плавного нарізування бульйону, що забезпечує чистоту та відсутність сколів.
Технічні характеристики:
- Товар: Фрези для Т-подібних пазів із прямим хвостовиком 6 мм.
- Матеріал: сталь 45#
- Твердосплавний наконечник: YG6X
- Діаметр хвостовика: 6,35 мм
- Баланс: допуск +/-.003"
- Корпус: цільна загартована сталь
- Лезо: мікрозернистий карбід промислового класу
- Фреза: шліфована на верстаті з ЧПУ до зернистості 600
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | МДФ, Дерево, ДСП, ЛДСП |
| Конструкція | Збірна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Діаметр робочий | 40 мм |
| Довжина загальна | 50.8 мм |
| Довжина робочої частини | 12.7 мм |
| Наличие подшипника | Ні |
| Кількість ріжучих граней | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр хвостовика (мм) | 6 мм |
| Наявність підшипника | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 588 ₴




