Полиця для взуття, сосна
Основні характеристики:
- Ажурні полиці – благотворно впливають на хорошу циркуляцію повітря на місці зберігання взуття.
- Виступаючі сторони – додаткове місце для зберігання дрібних предметів, можливість підвішування, наприклад невеликої ложки для взуття.
- Великі простори між поверхами – легко поміститься взуття вище.
- Вантажопідйомність кожної полиці 10 кг.
- Ароматна соснова деревина.
- ЛЕГКА УСТАНОВКА – швидка, проста та інтуїтивно зрозуміла, згідно з інструкцією, без використання гвинтів.
Продукт сертифікований FSC®. Це означає, що деревина, що використовується для виробництва цього продукту, надходить із добре керованих лісів, сертифікованих FSC. FSC допомагає піклуватися про ліси, а також людей і тварин, які вважають їх своїм будинком.
Специфікація:
- Висота: 30 (см)
- Ширина: 77 (см)
- Глибина: 26 (см)
- Матеріал: сосна
- Колір: натуральний
- Вантажопідйомність на полицю: 10 кг.
- Складання: самостійна за інструкцією, що входить до комплекту постачання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 770 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Висота | 300 мм |
| Комплектація | |
| Сидіння для взування | Ні |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Полиці | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Додаткові характеристики | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підставка під парасольки (зонтовщина) | Ні |
| Обладнання коліщаток системою фіксації | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 122 ₴










