Полиця для взуття, сосна, ЕКО
Основні характеристики:
Вантажопідйомність кожної половини 35 кг.
Простота та елегантність – ненав'язливий дизайн.
Ажурні полички.
Універсальне застосування – привабливе обладнання для квартир, офісів, магазинів, салонів обслуговування, складів та підсобних приміщень.
Ароматна соснова деревина.
Легка збірка - проста і зрозуміла, за інструкцією.
Фотографії зроблені нами - оброблено лише тло.
Продукт сертифікований FSC®. Це означає, що деревина, що використовується для виробництва цього продукту, надходить із добре керованих лісів, сертифікованих FSC. FSC допомагає піклуватися про ліси, а також людей і тварин, які вважають їх своїм будинком.
Специфікація:
- Висота: 50 (см)
- Ширина: 65 (см)
- Глибина: 28 (см)
- Матеріал: сосна
- Колір: натуральний
- Складання: самостійна за інструкцією, що входить до комплекту постачання.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 650 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Висота | 500 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Сидіння для взування | Ні |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Полиці | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Додаткові характеристики | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
- Ціна: 1 391 ₴









Відправка з 16 травня 2026
