Контролер вологості XH-W3005 W3005, світлодіодний цифровий 220 В
Опис
XH-W3005 220 В цифровий контролер вологості прилад перемикач контролю вологості гігростат гігрометр SHT20 датчик вологості
- Модель: XH-W3005
- Діапазон вологості: 00% ~ 99% відносної вологості
- Точність контролю вологості: 0,1% відн.
- Точність вимірювання: +/- 2% отн.
- Потужність навантаження: 220 В 1500 Вт
- Макс. вихід: 10А
- Тип виходу: прямий вихід
- Розмір: 60x45x31мм
Інструкції:
- Підключіться до джерела живлення, відобразіть інструкції з вологості
- Встановити початкову вологість:
- Натисніть кнопку "вгору", щоб почати вимірювання вологості, утримуйте її близько 3 секунд, щоб почати блимати, потім натисніть кнопку "вгору" або "вниз", щоб відрегулювати значення
- Встановіть, щоб зупинити вологу:
- Натисніть кнопку вниз, щоб зупинити вологість, натисніть і утримуйте протягом 3 секунд, щоб зупинити миготіння вологості, потім натисніть кнопку вгору або вниз, щоб налаштувати налаштування
Скидання заводських налаштувань:
Натисніть одночасно кнопки «вгору» та «вниз», на дисплеї з'явиться значення 888, і вологість буде автоматично визначена.
У пакет входить:
- 1 х цифровий контролер вологості
- 1 датчик вологості
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Робоче середовище | Повітря |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 0 % |
| Максимальний діапазон вимірювання | 99 % |
| Похибка, ± | 0.1 % |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 31 мм |
| Вага | 0.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Вологомір |
| Тип вимірювального приладу | Вологомір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 613 ₴











