

Діамантовий сегментований диск Makita 125ММ D-41595
539 ₴
- В наявності
- Код: 14142872500
Діамантовий сегментований диск Makita 125ММ D-41595
Особливості продукту
Призначений для акумуляторних та мережевих кутових шліфувальних машин.
Застосування: для різання бетону та граніту.
Технічні характеристики:
Діаметр диска: 125 мм
Діаметр отвору диска: 22,23 мм
Ширина сегмента: 2,0 мм
Тип сегменту: звичайний
Колір: синій
Макс. швидкість обертання: 12500 об/хв.
Модель: УШМ 125 мм
Makita — міжнародна корпорація із більш ніж 100-річним досвідом. Це світовий лідер у виробництві та продажу: електроінструментів, пневматичних пристроїв та садових інструментів (акумуляторних, електричних та полум'яних). Це також висококласна та відмінна якість обладнання та витратних матеріалів. Продукція Makita – це насамперед: висока якість, надійність, розвиток та технологічність.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Makita |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Бетон, Граніт |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Кількість сегментів | 9 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 539 ₴



