Кейс для зброї RC42T універсальний модель MTM 42
- Міцна посилена конструкція
- 6 очок для замку
- 2 кнопки на довгому краї та одна на короткому.
- Пластиковий кейс (поліпропілен)
- Наповнений гофрованою піною
- У нього є ремені, що утримують зброю, які можна прикріпити у будь-якому місці всередині – для цього в пінопласті передбачені прорізи.
- Зовнішні петельки для кріплення ременями.
- Зовнішні розміри: 109 х 35 см х 13 см.
- Колір: чорний
- Зроблено у США
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTM |
| Країна виробник | США |
| Тип | Кейс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 109 см |
| Ширина | 13 см |
| Висота | 35 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 259 ₴




Відправка з 04 червня 2026
