Дрель електрична 1050Вт BT-1234.
Основні особливості:
Електродриль/шуруповерт – дуже корисний інструмент для кожного майстра, ремонтника та навіть любителя, який любить займатися дрібним ремонтом та працювати вдома самостійно.
Загалом дриль-шуруповерт — дуже універсальний інструмент, який можна використовувати для багатьох домашніх, ремонтних та садових робіт.
Головні переваги:
- Швидкість та зручність – дозволяє швидко свердлити отвори та вкручувати шурупи без необхідності обертати інструмент вручну. Це робить роботу більш комфортною та менш стомлюючою.
- Точність та акуратність – дозволяє точно встановити глибину свердління або загвинчування, що дуже важливо для точної роботи.
- Універсальність – їх можна використовувати для різних завдань, таких як свердління отворів, загвинчування та викручування шурупів, шліфування, полірування або шпаклювання.
- Економія часу та зусиль. З дрилем ви можете заощадити багато часу та зусиль.
- Простота використання - він простий у використанні і не вимагає великих навичок, тому будь-хто може використовувати його та виконувати роботу вдома чи в майстерні.
Застосування:
- Буріння
- Кріплення дверної фурнітури, декоративних елементів та ін.
- Установка шаф на кухні та у ванній
- Прикручування меблів, складання складних конструкцій, свердління пілотних отворів
- Монтаж освітлення, розеток та ін.
- Встановлення віконних рам з дерева та ПВХ, свердління отворів та загвинчування
- Сервісна робота
- Монтажні роботи
- Роботи з монтажу систем вентиляції та кондиціювання
Технічні характеристики:
- Потужність 1050 Вт
- Обертання: 0-750 об/хв
- Потужність мережі 230 В
Якщо не знайшли те, що шукали, зверніться до нашого менеджера та Ми з радістю Вам допоможемо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки вимикання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 409 ₴









