Шуруповерт акумуляторний Wuber WR-CD-18S 18V
Основні особливості:
- Шуруповерт був розроблений для того, щоб бути компактним і водночас високоефективним.
- Ергономічний дизайн при проектуванні велика увага приділялася тому, щоб шуруповерт був зручний та міцний.
- Завдяки використанню якісних матеріалів для виробництва, що дозволило підвищити стійкість шуруповерта до пошкоджень.
- При цьому конструкція ергономічна і добре лягає в руку, що істотно підвищить комфорт при використанні інструменту.
- Шуруповерт має 18-ступінчасту муфту і два режими роботи, завдяки яким ви зможете адаптувати її під свої потреби, буріння загвинчування
- Крім того, інтуїтивна зміна напрямку дозволить відгвинтити і звільнити свердло, що застрягло в поверхні.
- Шуруповерт живиться від потужного літій-іонного акумулятора напругою 18В та ємністю 1500мАч, що обумовлює високу ефективність як пристрою, так і самого акумулятора
- Акумулятори не мають ефекту пам'яті заряду, завдяки чому збільшується термін служби.
- Автоматичне підсвічування робочого місця над спусковим гачком встановлено світлодіодний ліхтар, який автоматично вмикається при натисканні на спусковий гачок, завдяки чому місце свердління постійно висвітлюється.
- Універсальний гнучкий подовжувач здавалося б, тривіальний подовжувач — відмінний аксесуар, що значно полегшує всі роботи, пов'язані зі свердлінням та викручуванням різних видів шурупів, особливо у важкодоступних місцях.
- Додатково три універсальні адаптери дозволяють використовувати ще ширший спектр аксесуарів.
- Виготовлений із високоякісної хромованадієвої сталі CrV.
- Висока зносостійкість
- Шестигранник 1/4"
- Три розміри для головок: 1/2", 3/8", 1/4"
Головні переваги:
- Високий крутний момент на рівні 0-1300 об/хв
- Два режими роботи свердління - загвинчування
- Два акумулятори 18В ємністю 1500 мАг
- Підсвічування робочого місця
- Регулювання обертання
- Дві швидкості
Технічні характеристики:
- Торгова марка: Wuber
- Модель: WR-CD-18S
- Живлення зарядного пристрою: 220-230В/50-60Гц
- Напруга батареї: 18 В
- Місткість акумулятора: 1500 мАг
- Швидкості 1 передача: 0-350 об/хв
- Швидкості 2 передача: 0-1300 об/хв
- Час зарядки акумулятора: 60 хв.
- Індикатор заряду батареї: Так
- Тип акумулятора: літій-іонний
У комплект входять:
- Дриль-шуруповерт Wuber
- Транспортувальний кейс
- Набір із 9 головок
- Набір з 6 свердл
- Набір з 6 біт
- Біт адаптер
- Гнучкий подовжувач
- Набір із 3 адаптерів 1/2", 3/8", 1/4"
- 2 батареї по 1500 мАг
- Зарядний пристрій
Якщо не знайшли те, що шукали, зверніться до нашого менеджера та Ми з радістю Вам допоможемо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 132 ₴












