Портативна Bluetooth-колонка JBL GO2.
Основні особливості:
- Бездротова Bluetooth потокова бездротова та потокова передача високоякісного звуку зі смартфона або планшета.
- Вбудований літій-іонний акумулятор, що перезаряджається, підтримує до 5 годин відтворення.
- Водонепроникний дизайн. Водонепроникний корпус IPX7 робить GO 2 ідеальним для безпроблемного прослуховування на пляжі або біля басейну або навіть у ньому.
- Динамік телефону насолоджуйтесь кришталево чистими конференц-дзвінками через ваш динамік з безшумним динаміком телефону.
- Вхід аудіокабелю не турбуйтеся, якщо Bluetooth недоступний, підключіть аудіокабель до динаміка та насолоджуйтесь музикою.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: JBL
- Номер моделі: GO2
- Колір: чорна
- Місткість акумулятора: 500 мАг
- Діапазон частот, що відтворюються: 180 Гц-20 кГц
- Вихідна потужність: 3,1 Вт RWS
- Відношення сигнал-шум: ≥ 80 дБ
- Режим харчування; Вбудований літієвий акумулятор
- Канал: 2
- Час відтворення: 5 годин
- Протокол Bluetooth; 4,2
- Кількість динаміків: 2
- Ефективна відстань: 10 метрів
- Функція: водонепроникність, вставна карта, пиленепроникність, захист від падіння, голосові підказки, функція виклику
- Формат, що підтримується: SD-карта
- Матеріал корпусу: ABS
- Розмір (Ш × В × Г): 86 х 71.2 х 31.6 мм
- Вага: 184 гр
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.184 кг |
| Висота | 71.2 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Глибина | 31.6 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | JBL |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Інтерфейси | USB |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Сумарна потужність звуку | 3 Вт |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Мінімальна частота | 180 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 372 ₴









