Портативна Bluetooth-колонка Yilnesye 40 Вт.
Основні особливості:
- З вбудованим мікрофоном можна відповідати на дзвінки, не дістаючи телефон.
- Герметична застібка-блискавка з акумулятором класу А 18650 захищає динамік від води та пилу.
- З двома басовими діафрагмами з кожного боку, вібрують при відтворенні музики, пропонують haavy bass.
- Вбудований інтелектуальний чіп декодування, підтримка MP3, WMA, WAV, APE PLAC музичних форматів.
- З плечовим ременем до 120 см для зручності при їзді велосипедом, піших прогулянках, альпінізмі.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: Yilnesye
- Джерело живлення: акумулятор
- Вихідна потужність: 40 Вт
- Діапазон частот, що відтворюються: 100 Гц-20 кГц
- Bluetooth: Версія 5.1
- Місткість акумулятора: 1200 мАг (вбудований)
- Час роботи: 5-8 годин
- Час зарядки: 1-2 години
- Чутливість на вході: 400мв
- Відстань бездротової передачі: 10 метрів
- Чутливість: 90 дБ
- Кількість динаміків: 2 х 20 Вт
- Формати Відтворення: WAV, MP3, WMA, FLAC, APE
- Максимальна підтримка TF: 32G (не входить до комплекту)
- Режим роботи: натискна клавіша
- Довжина USB-кабелю: 50 см
- Вхідна напруга: DC 5V 2A
- Тип інтерфейсу: micro USB/AUX/гніздо для карток TF/2,0 USB
- Розмір акустики (Ш × В × Г): 248 х 105 х 107 мм
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | AUX-вхід, micro USB |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 40 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Чутливість | 90 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 мм |
| Глибина | 107 мм |
| Ширина | 248 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 801 ₴












