Портативна Bluetooth-колонка TG113.
Основні особливості:
- Підтримка A2DP, AVRCP, профіль гучного зв'язку, FM-радіо.
- З функцією FM, може пошук радіостанції, що веде мовлення автоматично.
- Міжнародні передові технології бездротового чіпа та схеми, підтримка всіх бездротових пристроїв.
- З Hi-Fi динаміком, щоб переконатися, що чистий та яскравий звук.
- Підтримка Micro SD карти та USB карти, відтворення аудіо формату MP3.
- Бездротова робоча відстань 10 метрів.
- З AUX line in можна безпосередньо підключити зовнішні пристрої, наприклад, планшетний ПК/телевізор/мобільні телефони.
- Вона автоматично вимкнеться через 30 хвилин, якщо режим bluetooth не підключено
Технічні характеристики:
- Назва бренду: TG
- Номер моделі: TG113
- Матеріал: пластик
- Версія Bluetooth: 4,2
- Робочий діапазон: 10 метрів
- Вихід гучномовця: 10 Вт
- Сигнал-шум: ≥ 95 дБ
- Амплітудно-частотна характеристика: 150 Гц-20 КГц
- Напруга/Ємність акумулятора: 1200 мАг
- Напруга заряджання акумулятора: 5 В/500 мАг
- Час заряду батареї: 2-3 години
- Час відтворення для динаміків: 2-3 годин
- Інтерфейси: Bluetooth, AUX, TF карта
- Розміри: 162 мм х 75 мм х 75 мм
- Вага: 512 г
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TG |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | USB, AUX-вхід, micro USB |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 150 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 5 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Чутливість | 95 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.512 кг |
| Висота | 162 мм |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 201 ₴











