Портативна колонка Bluetooth Mifa A90 60 Вт.
MIFA A90 - остання новинка від бренду, що всесвітньо полюбився. Найпотужніша акустика розроблена відповідно до всіх вимог до портативної музичної техніки. Відмінний варіант для таких напрямків як реп та електро. Діаметр динаміків і пасивних радіаторів став більшим, а баси ще глибшими. Повний спектр портів. Акумулятор – 8000mAh, і звичайно новий usb type-c порт для зарядки, довго чекати не доведеться, 3години і повний бак.
Dynamic LED Light – підсвічування пасивних радіаторів, соковите поєднання кольорів, супер!
Bluetooth 5.0! Hands Free! Вологозахист IPX8!
Технічні характеристики:
- Назва бренду: Mifa
- Номер моделі: A90
- Потужність: 60 Вт (2 Динаміка Ø66 мм + 2 Пасивних радіатора Ø78 мм)
- Автономність до 30ч / Час заряджання 3-3,5ч
- 4 режими роботи (Bluetooth 5.0, USB, AUX, MicroSD)
- Батарея: вбудований літієвий акумулятор 8000mAh
- Багаторежимне підсвічування пасивних радіаторів (Dynamic LED Light)
- Підтримка TWS: дві колонки можна підключати одночасно
- Наявність сучасного роз'єму для швидкого заряджання USB Type-C
- Читає всі основні аудіо формати MP3, WMA, WAV, APE, lossless, FLAC
- Вбудований мікрофон для прийняття вхідних дзвінків (Функція Hands-Free)
- Ще більший рівень вологозахисту (стандарт IPX8)
- Підтримує Micro-SD карти до 32 ГБ
- Розмір: 250 х 115 х 106 мм
- Вага: 1.8 кг
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mifa |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | USB, AUX-вхід, Type-C, micro USB |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Мінімальна частота | 20 Гц |
| Особливості | FM-приймач, Функція гучного зв'язку |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 60 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Висота | 115 мм |
| Глибина | 106 мм |
| Ширина | 250 мм |
- Ціна: 4 471 ₴











