Портативна Bluetooth-колонка Mifa A10 10 Вт.
Основні особливості:
- Виразний чіткий та повний діапазон звуку
- Вологостійкий та ударостійкий корпус (IPx5, IP4x)
- 3 режими роботи (Bluetooth, AUX дротовий, автономний плеєр для MicroSD)
- Читає всі основні аудіо формати MP3, WMA, WAV, APE, lossless, FLAC
- Вимкнення через 10 хв без ручної роботи та без підключ. пристрою
- Вбудований мікрофон для гучних дзвінків (Функція Hands-Free)
- Потужність: 10W (2 динаміки діаметром по 40 мм х 5Вт і сабвуфер)
- Підтримка TWS дві колонки можна підключати одночасно
- Автоматично підключається до останнього пристрою
- Частотний діапазон 50 Гц-20 кГц/Вхід: 5 В/1 А
- Батарея: вбудований літієвий акумулятор 2200 мАг
- Підтримує Micro-SD карти (FAT32) до 32 ГБ
- Автономність до 10 год. / Швидкість зарядки 3 год.
- Стандартний USB 2,0 (сумісний із USB 1,1)
- Бездротове з'єднання Bluetooth 4.2
Технічні характеристики:
- Назва бренду: mifa
- Формат акустики: стерео
- Сумарна потужність звуку: 10 Вт
- Динамічний діапазон: 50 Гц-20 КГц
- Тип живлення: акумулятор
- Бездротові інтерфейси, що підтримуються: Bluetooth
- Підтримувані картки пам'яті: microSD
- Оздоблення корпусу: метал
- Кількість каналів: 2 (2.0)
- Розміри: 152×66×64 мм
- Вага: 341 гр
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mifa |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | micro USB |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна частота | 50 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 64 мм |
| Глибина | 66 мм |
| Ширина | 152 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 813 ₴











