Портативна Bluetooth-колонка у душ на липучці 6 кольорів
392 ₴
- В наявності
- Код: 1005002095810426
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна Bluetooth-колонка на липучці 6 кольорів.
Основні особливості:
- Легкий доступ до розмови без допомоги рук/збільшення гучності/зменшення гучності/швидкий вперед (перепустка)/назад/пауза/відтворення/кнопки живлення.
- Бездротове підключення по bluetooth 3,0 високої чіткості з безперебійною трансляцією та 6 годинами відтворення.
- Водонепроникність IP4, вбудований мікрофон і акумулятор, що перезаряджається, конструкція присоски для легкого кріплення до стіни або будь-якої плоскої поверхні.
- Універсальна сумісність із планшетами Android та iPhone, смартфонами, ipod, MP3, MP4 та іншими цифровими плеєрами з підтримкою bluetooth.
- Водонепроникний гучний динамік та вбудований мікрофон для зовнішнього та внутрішнього використання.
- Безпечний та зручний під час керування або прийняття душу. Зручні кнопки для музики та керування викликами під час душу, в басейні або в машині.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: DRM
- Тип: bluetooth-колонка
- Оздоблення корпусу: пластик
- Сумарна потужність (Вт): до 25 Вт
- Функція відтворення: mp3
- Харчування: DC 5V-100-120mA
- Вихід: 3 Вт
- Літійна батарея: 3,7 v 400mAh
- Час заряджання: 3 години
- Час роботи: 6 годин
- Вага: 0,15 кг
- Розмір: 10 х 10 х 5 см
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 25 Вт |
| Інтерфейси | micro USB |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 0.15 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 392 ₴












