Портативна бездротова Bluetooth-колонка Anker SoundCore 2.
Anker SoundCore 2 Black є універсальним рішенням для прослуховування музики як вдома, так і на природі. Колонка оснащена вологозахистом рівня IPX5, це дозволить не хвилюватися що почнеться дощ або випадково перевернеться стакан з водою на колонку і зіпсує її. Anker SoundCore 2 Black має 2-х канальний звук потужністю в 12 Вт з частотою відтворення від 70 до 20000 Гц. Відтворювати аудіо колонка може двома способами. Перший спосіб, це за допомогою стандартного 3.5 Jack роз'єму, який розмістився на задньому боці Anker SoundCore 2 Black і другий спосіб, за допомогою бездротової технології Bluetooth 4.1. Час роботи колонки складає від вбудованого акумулятора до 24 годин.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: ANKER
- Номер моделі: A3105
- Колір чорний
- Тип бездротового підключення: bluetooth
- Оздоблення корпусу: Пластик
- Кількість смуг: Двосмугова
- Кількість каналів: 2 (2.0)
- Сумарна потужність (Вт): до 25 Вт
- Номінальна потужність: 12 Вт
- Пульт дистанційного керування: Ні
- Дисплей: Немає
- Підтримка Apt-X: Немає
- Захист від вологи: Так
- Вбудований мікрофон: Так
- Пікова потужність (PMPO): 6 Вт
- Динамічний діапазон: 75 Гц-20 кГц
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 70 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 25 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Глибина | 54 мм |
| Ширина | 165 мм |
- Ціна: 2 548 ₴








