Портативна бездротова Bluetooth-колонка Anker SoundCore
2 438 ₴
- Під замовлення
- Код: 32828466095
Відправка з 15 травня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна бездротова Bluetooth-колонка Anker SoundCore.
Основні особливості:
- Насолоджуйтесь потужним звуком стереофонических динаміків і чистим наполегливим басом, куди б вас не закинуле життя. Колонка SoundCore відмінно звучить навіть на найвищій гучності завдяки динамікам з гармонійним спотворенням менше 1%.
- Провідна технологія управління живленням Anker забезпечує відтворення ваших мелодій протягом 24 годин від однієї зарядки - це більш ніж в 2 рази триваліше, ніж у більшості Bluetooth колонок на ринку.
- Щоб зберегти компактний розмір і при цьому забезпечити чудовий звук, Anker розробив унікальний спіральний фазоинвертор. В результаті колонка забезпечує глибокий бас і при цьому вона завжди поміститься у вашій сумці.
- SoundCore використовує сучасну технологію Bluetooth, що забезпечує максимальну сумісність пристроїв і високу швидкість сполучення.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: ANKER
- Номер моделі: A3102
- Колір: чорний, синій
- Джерело живлення: акумулятор
- Підключення: bluetooth
- Тип акустичної системи: портативна
- Версія Bluetooth: 5.0
- Оздоблення корпусу: пластик
- Кількість каналів: 2 (2.0)
- Сумарна потужність (Вт): 25 Вт
- Номінальна потужність: 6 Вт
- Динамічний діапазон: 75 Гц-20 кГц
- Пульт дистанційного керування: Ні
- Дисплей: Немає
- Вбудований екран: Немає
- Підтримка карт пам'яті: Ні
- Захист від вологи: Немає
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | USB |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 70 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 25 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 54 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Ширина | 165 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 438 ₴









