Портативний Bluetooth-динамік з тріщинами, світлодіодний A9.
Основні особливості:
- Унікальний вид тріщин. Кольоровий світлодіодний динамік bluetooth.
- Бездротова передача Bluetooth, підтримка дзвінки без рук.
- Підтримка u-диска, tf-карти, аудиовхода.
- Може бути підключений до комп'ютера, мобільного телефону, MP3 і т. Д.
- Велика ємність, великий обсяг, потужний.
Технічні характеристики:
- Колір: чорний, білий, синій, червоний, зелений.
- Динамічний діапазон: 100 Гц-20 кГц
- Розміри: 58 X 52 см
- Вага: 100 г
- Джерело живлення: USB
- Кількість динаміків: 1
- Оздоблення корпусу: пластик
- Сумарна потужність (Вт): до 25 Вт
- Номінальна потужність: 3 Вт
- Версія Bluetooth: 4.1
- Підтримувані аудіокодеки: Apt-X
- Підтримувані аудіокодеки: LDAC
- Підтримувані аудіокодеки: sbc
- Підтримка карт пам'яті: TF-карта
- Функція відтворення: mp3
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Особливості | Підключення до телевізора, Підключення до ПК |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 3 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 52 мм |
| Глибина | 58 мм |
| Ширина | 58 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 429 ₴











