Бездротовий Bluetooth динамік годинник.
Основні особливості:
- Подвійний дизайн будильника: є два незалежних будильника, які можна встановити і використовувати незалежно. Крім внутрішніх мелодій будильника, ви також можете встановити мелодії для музики FM або TF-карти, відрегулювати гучність будильника, І персоналізувати будильник, завантажуючи ваші улюблені пісні в карту Micro SD (не входить в комплект).
- Багатофункціональний колонка з бездротовим каналом «блютус».
- Сигналізація дизайн нагадування про годинник, м'яка музика з нагадуванням HiFi.
- Підтримка Bluetooth / tf-карта / AUX лінійне відтворення, мульти-режим може бути вільно обраний.
- Шокуючий басовий звук, дає вам шокуючий досвід слуху і занурення.
- Широко сумісні з більшістю мобільних телефонів / планшетів / комп'ютерів.
Технічні характеристики:
- Джерело живлення: USB
- Кількість динаміків: 1
- Оздоблення корпусу: пластик
- Сумарна потужність (Вт): до 25 Вт
- Динамічний діапазон: 100 Гц-20 кГц
- Номінальна потужність: 175 Вт
- Версія Bluetooth: 5.0
- Батарея: 3,7 V 1000mA x2
- Пульт дистанційного керування: Ні
- Підтримувані аудіокодеки: Apt-X HD
- Підтримка карт пам'яті: Так
- Функція відтворення: mp3
- Дисплей: Так
- Голосове управління: Немає
- Захист від вологи: Так
- Вбудований мікрофон: Немає
- Пікова потужність (PMPO): 300 Вт
- Розмір виробу: близько 118 х 48 х 35 мм
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Особливості | FM-приймач, Інформаційний дисплей, Підключення до ПК, Годинник (будильник) |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 25 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 48 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Ширина | 118 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 821 ₴







