Ніж обробний для м яса.
Ціна за 1шт з чохлом.
Технічні характеристики:
- Довжина ножа: 275 мм
- Довжина леза: 140 мм
- Ширина леза: 60 мм
- Товщина леза: 4 мм
- Матеріал леза: нержавіюча сталь 5CR15
- Матеріал ручки: тверда деревина, ергономічний дизайн, зручне захоплення для тривалого використання, шкіряний чохол
- Вага: близько 245 г
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 245 г |
| Довжина ножа | 275 мм |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Призначення | Полювання |
| Поверхня | Глянцева |
| Стан | Новий |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 140 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Ширина леза | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 320 ₴











