


Підставка для вина, винний стелаж W126B на 6 пляшок
1 525 ₴
- Під замовлення
- Код: 7062768585
Відправка з 16 травня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка для вина, винний стелаж W126B на 6 пляшок.
Оригінальна форма винного стелажу, ймовірно, приверне шанувальників сучасного дизайну. Стенд вписується в різні типи інтер'єрів, прекрасно демонструючи пляшку благородного напою.
Наші вироби відрізняються оригінальністю і якістю виготовлення, яке було досягнуто завдяки лазерного різання!
Використання порошкового фарбування підвищує її естетичну і практичну цінність.
Стелаж виготовлений зі сталі.
Технічні характеристики:
- Ширина: 19 см
- Висота: 42 см
- Глибина: 18 см
- Матеріал: сталь 2 мм, з порошковим покриттям.
- Модель: W126B
- Колір чорний
- Інше: знизу проклеєні повстяними підкладками
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з ЄС.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Місткість пляшок | 6 шт. |
| Висота | 420 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 525 ₴




