


Винна полиця настінна з металу W125 на 6 пляшок
1 379 ₴
- Під замовлення
- Код: 7136826996
Відправка з 16 травня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Винна полиця настінна з металу W125 на 6 пляшок.
Оригінальна форма винної полиці, ймовірно, приверне шанувальників сучасного дизайну. Стенд вписується в різні типи інтер'єру єрів, чудово демонструючи пляшку благородного напою.
Наші полки відрізняються оригінальністю і якістю виконання, досягнутого завдяки лазерного різання!
Використання порошкового фарбування підвищує її естетичну і практичну цінність.
Полиця виготовлена зі сталі.
Технічні характеристики:
- Ширина: 30 см
- Висота: 27 см
- Глибина: 10 см
- Матеріал: сталь 2 мм, з порошковим покриттям.
- Модель: W125
- Колір: чорний (білий доступний на іншому аукціоні)
- Інша: під ним приклеєні повстяні прокладки.
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з ЄС.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Місткість пляшок | 6 шт. |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 379 ₴




