

Міні-бар, з фортепіанною тематикою, винна стійка з полками 119150
8 967 ₴
- Під замовлення
- Код: 8821670361
Відправка з 16 травня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міні-бар, з фортепіанною тематикою, винна стійка з полками 119150.
Оригінальна алкогольна шафа з фортепіанної тематикою. Бар має 12 місць для пляшок, полку і тримачі для склянок. Надзвичайно цікавий, декоративний і практичний предмет меблів.
Технічні характеристики:
- Висота: 126 см
- Ширина: 32 см
- Глибина: 32 см
- Матеріал: дерево
- Колір: чорний, білий
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з ЄС.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Місткість пляшок | 12 шт. |
| Висота | 1260 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Ширина | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний, білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 967 ₴




