


Винна полиця RW-8 3x9 для 27 пляшок
5 368 ₴
- Під замовлення
- Код: 6953129779
Відправка з 16 травня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Винна полиця RW-8 3x9 для 27 пляшок.
Винна полиця серії RW-8 складається з металевих пластин і соснових прутів. Винна полиця поєднує в собі простоту і цікавий дизайн за вигідною ціною. Пляшки в стійці влаштовані таким чином, що вино зберігає високу якість. Це ідеальна винна полиця для кожного винороба і знавця вина.
Полку RW-8 може бути ідеальним доповненням до вашого дому або використовуватися для витримки вин у вашому магазині.
Технічні характеристики:
- Висота: 92,5 см
- Ширина: 32,5 см
- Глибина: 24,5 см
- Вага: 7,66 кг
- Матеріал: металеві пластини + соснові стрижні
- Оздоблення: лак коричневий
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з ЄС.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 7.66 кг |
| Висота | 925 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 245 мм |
| Колір | Коричневий |
| Місткість пляшок | 27 шт. |
| Стан | Новий |
| Користувацькi характеристики | |
| Матеріал | металеві пластини + соснові стрижні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 368 ₴




