Фрези для з'єднання шип-паз Ø 47.6 мм хвостовик 12 мм.
Використовується комплект з двох окремих фрез для створення з'єднання шип-паз в одній заготовці рівних з'єднань для підлоги.
Не вимагає додаткових промірів та підгонок, оскільки розміри ріжучих кромок вже розраховані під час виготовлення інструменту.
Фрези вважаються професійними та розраховані на великі обсяги обробки твердих порід дерева.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: JGZUI
- Матеріал: сталь 45 #
- Твердосплавний наконечник: YG6X
- Корпус: міцна загартована сталь
- Лезо: мікрокарбід промислового класу
- Діаметр хвостовика: 12 мм
- Діаметр фрези: 47.6 мм
- Висота робочої частини: 8 мм. 5 мм.
- Висота: 78 мм. 72 мм.
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Конструкція | Збірна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Стан | Новий |
| Діаметр хвостовика | 12 мм |
| Діаметр робочий | 47.6 мм |
| Довжина загальна | 78 мм |
| Довжина робочої частини | 5 мм |
| Наличие подшипника | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підшипника | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 723 ₴








