



Фреза фігірейна горизонтальна для фільонки Ø76.6 мм хвостовик 12 мм
723 ₴
- В наявності
- Код: F310
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза фігірейна горизонтальна для фільонки Ø76.6 мм хвостовик 12 мм.
Фігурні горизонтальні фрези використовується для часткової обробки фільонки. Так як форма фрези передбачає вибірку, починаючи від завзятого підшипника - це не дозволяє відразу отримати шип для вставки фільонки в раму. Для формування потрібно додаткова обробка кромки.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: JGZUI
- Тип фрези: фігірейна горизонтальна
- Оброблюваний матеріал: дерево
- Матеріал робочої частини: твердий сплав
- Діаметр хвостовика: 12 мм
- Діаметр фрези: 76.6 мм
- Довжина фрези: 63 мм
- Довжина ріжучої частини: 14 мм
- Діаметр підшипника: 12.7 мм
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Стан | Новий |
| Діаметр хвостовика | 12 мм |
| Діаметр робочий | 76.6 мм |
| Довжина загальна | 63 мм |
| Довжина робочої частини | 14 мм |
| Наличие подшипника | Так |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підшипника | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 723 ₴




