Фрези для зрощування пазо-шипові Ø38 мм (хвостовик 12 мм) 2 шт
919 ₴
- В наявності
- Код: F307
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фрези для зрощування пазо-шипові Ø38 мм (хвостовик 12 мм) 2 шт.
Пазо-шипові фрези. Використовується комплект із двох окремих фрез - для створення паза в одній заготовці та шипа в іншій. Додаткових промірів і підгону не потрібно, оскільки розміри ріжучих кромок вже розраховані при виготовленні інструменту.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: JGZUI
- Тип фрези: пазо-шипові
- Обробка матеріалу: м'яка деревина, тверда деревина
- Матеріал хвостовика: тверда загартована сталь
- Матеріал наконечника: твердий сплав карбіду вольфраму YG6
- Матеріал корпусу: тверда загартована сталь №45
- Висота фрези: 63.5 мм
- Діаметр хвостовика: 12 мм
- Діаметр фрези: 38 мм
- Довжина ріжучої частини: 25.4 мм
- Підшипник: нижній
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Стан | Новий |
| Діаметр хвостовика | 12 мм |
| Діаметр робочий | 38 мм |
| Довжина загальна | 63.5 мм |
| Довжина робочої частини | 25.4 мм |
| Наличие подшипника | Так |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підшипника | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 919 ₴











