Фрези для зрощування пазо-шипові Ø28.5 мм (хвостовик 8 мм) 2 шт.
Пазо-шипові фрези. Використовується комплект з двох окремих фрез - для створення паза в одній заготівлі і шипа в інший. Додаткових промірів і припасувань не буде потрібно, так як розміри різальних крайок вже розраховані при виготовленні інструменту.
Технічні характеристики:
- Тип фрези: пазо-шипові
- Обробка матеріалу: м'яка деревина, тверда деревина
- Матеріал хвостовика: тверда загартована сталь
- Матеріал наконечника: твердий сплав карбіду вольфраму YG6
- Матеріал корпусу: тверда загартована сталь № 45
- Висота фрези: 56 мм
- Діаметр хвостовика: 8 мм
- Діаметр фрези: 28.5 мм
- Довжина ріжучої частини: 22.5х6.35 мм
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір |
| Обробка матеріалу | МДФ, Фанера, ПВХ, ЛДСП, ДСП, Дерево |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 28.5 мм |
| Довжина загальна | 56 мм |
| Довжина робочої частини | 22.5 мм |
| Наличие подшипника | Ні |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підшипника | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 711 ₴





