Фреза кромочна конусна з нижнім підшипником Ø42 мм 30° (хвостовик 12 мм).
Кромочні конусні фрези застосовуються для виготовлення пазів по кромці столярного виробу (стільниць, підвіконь, елементів корпусних меблів) з метою кріплення декоративних кромочних елементів, а також для виготовлення шипового з'єднання. Можуть бути використані для виготовлення різних клеєних виробів, наприклад, мисок для квітів і т.д. але, в зв'язку зі зміною профілю, збільшується площа склеювання і, відповідно, міцність виробу.
Технічні характеристики:
- Тип фрези: кромочна конусна
- Обробка матеріалу: ДСП, МДФ, М'яка деревина, Тверда деревина, Фанера, Дерево, Пластик
- Матеріал хвостовика: тверда загартована сталь
- Матеріал наконечника: твердий сплав карбіду вольфраму YG6
- Матеріал корпусу: тверда загартована сталь № 45
- Висота фрези: 74 мм
- Діаметр хвостовика: 12 мм
- Діаметр фрези: 42 мм
- Довжина робочої частини: 27 мм
- Кут: 30°
- Кількість ріжучих граней: 2
- Діаметр підшипника: 12.7 мм
- Підшипник: нижній
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | МДФ, Фанера, ПВХ, ЛДСП, ДСП, Дерево |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 12 мм |
| Діаметр робочий | 42 мм |
| Довжина загальна | 74 мм |
| Довжина робочої частини | 27 мм |
| Кут заточування | 30 град. |
| Наличие подшипника | Так |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підшипника | Так |
- Ціна: 784 ₴









