Фреза для кутового та прямого зрощування хвостовик 12 мм Ø 34.9 50мм
662 ₴
- В наявності
- Код: F203-D
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза для кутового та прямого зрощування хвостовик 12 мм Ø 34.9 50мм
Фреза для кутового і прямого зрощування призначена для створення з'єднання дерев'яних деталей під кутом 45° градусів, а також дає можливість їх прямого стикування з переворотом заготовки.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: JGZUI
- Матеріал: Сплав вольфраму і кобальту
- Використання: 45 градусів зрощування
- Діаметр хвостовика: 12 мм
- Загальна довжина: 50мм
- Діаметр фрези: 34.9 мм
- Баланс: +/-.003 "допуск
- Детальна специфікація, будь ласка, перевірте наступні фотографії.
Якщо Ви незнайшли фрезу потрібного розміру звернітся до менеджера і Ми запропонуємо потрібний варіант.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | МДФ, Фанера, ПВХ, ДСП, Дерево |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Швидкорізальна сталь |
| Діаметр хвостовика | 12 мм |
| Діаметр робочий | 34.9 мм |
| Довжина загальна | 58 мм |
| Довжина робочої частини | 12.7 мм |
| Наличие подшипника | Ні |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підшипника | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 662 ₴










