Фреза для меблевої обв'язки хвостовик 1/2" Ø 79.37 мм 1 шт.
Висококласна фреза використовується для меблевої обв'язки виготовлення меблевих фасадів.
Фриза вважається професійною і розрахована на великі обсяги обробки твердих порід дерева.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: JGZUI
- Матеріал: Сплав вольфраму і кобальту
- Діаметр хвостовика: 1/2" дюйма, 12,7 мм
- Загальна довжина: 79.37 мм
- Діаметр фрези: 79.37 мм
- Висота робочої частини: 28.6 мм
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Діаметр робочий | 79.37 мм |
| Довжина загальна | 79.37 мм |
| Довжина робочої частини | 28.6 мм |
| Наличие подшипника | Так |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підшипника | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 882 ₴









