Гайковерт пневматичний ударний POWERMAT PM-KPU-1550TB 1/2" 1550Nm.
Опис товару:
Для підвищення твердості та стійкості наконечника до великих навантажень матеріал загартовується за допомогою певного технологічного процесу. Гайковерт пневматичний ударний - це професійний інструмент, призначений для роботи на автостанціях і вдома. Він підходить для послаблення та затягування колісних болтів у різних типах транспортних засобів. Завдяки своїй універсальності він ідеально доповнює майстерню. Ключ виготовлений з композитних матеріалів, які забезпечують невелику вагу (1,8 кг), що забезпечує ефективність і дієвість при тривалому робочому циклі. Механізм TWIN-HAMMER складається з двох молотків, які обертаються навколо валу в закритій системі. Це рішення дозволяє досягти величезного крутного моменту протягом перших оборотів ротора, оскільки обидва молота можуть ударяти по обидва боки одночасно. Ця конструкція, що складається з двох кільцевих молотків, характеризується високою міцністю і особливо підходить для тривалих робочих циклів. Ще одна перевага цього рішення - відносно невелика кількість компонентів, що спрощує обслуговування. Механізм необхідно змастити консистентним мастилом. Змащення можна легко здійснити через зовнішній ніпель, не відкручуючи корпус ключа.
Переваги:
- Швидка пара
- Професійне виконання
- Точне спрацьовування - плавне регулювання швидкості
- Один з найсильніших складових ключів
- Загартований наконечник насадки
- Зручна нековзна ручка
- Регулювання крутного моменту в 3 етапи для правого та 2 етапи для лівих поворотів
- Пневматичний ключ низького тиску
- Подвійний молоток
Технічні характеристики:
- Торгова марка: POWERMAT
- Модель: PM-KPU-1550TB
- Наконечник насадки загартувань: 1/2 дюйма
- Крутний момент 1550 Нм
- Швидкість холостого ходу: 7500 об / хв
- Робочий тиск: 6-8 бар
- Витрата повітря: близько 130 л / хв
- Рекомендований шланг: 3/8 дюйма
- Пневматичне з'єднання: 1/4 "
Обладнання:
- Ударний гайковерт POWERMAT
- Швидко знімний з'єднання
- Оригінальна упаковка
- Шестигранний ключ
- Змащувач
- Інструкція PL
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powermat |
| Тип пневмогайковерта | Прямий |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Витрата повітря | 130 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 3/8" |
| Вага | 1.8 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальний крутний момент | 1550 H*m |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Перехідний штуцер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип гайковерта | Пневматичний |
- Ціна: 2 736 ₴













