Гайковерт пневматичний POWERMAT PM-KPU-1550MB 1/2" 1550 Nm.
Опис товару:
- 1. Спеціальне посилення - Надзвичайно міцний і довговічний, що гарантує тривалий термін служби навіть в найважчих умовах.
- 2. Подвійний молоток це рішення дозволяє добитися величезного крутного моменту при запуску молотки вдаряють об вал з обох сторін, що призводить до великої потужності ривка, що ідеально підходить для великих автомобілів або для сильно затиснутих гвинтів.
- 3. Пневматичні ключі з механізмом TWIN - HAMMER слід використовувати там, де потрібно найвища продуктивність, наприклад, в промисловості, в шинному сервісі, на виробничих лініях.
- 4. Міцна конструкція ключ легкий (всього 2,6 кг) і має ідеально збалансований центр ваги. Все це дозволить пристрою ідеально лягає в руку, це комфорт, який окупається довгої та виснажливої роботою з гвинтами.
- 5. Швидко знімний механізм зручний у використанні, що додатково впливає на швидкість роботи.
Переваги:
- Високий крутний момент (1550 нм)
- Регулювання крутного моменту
- Міцний корпус пристрою
Технічні характеристики:
- Діаметр з'єднання для повітря: 1/4 дюйма (рекомендується шланг мінімум 3/8 дюйма)
- Обороти: 8000 об / хв / хв
- Максимальний крутний момент 1550 Нм
- Наконечник насадки: 1/2 дюйма
- Молотковий механізм: TWIN HAMMER (подвійний молот)
- Максимальний робочий тиск: 8 бар
- Рекомендований робочий тиск: 6 бар
- Необхідна витрата повітря (при 6 бар): 130 л / хв
- Вага вербату: 2,6 кг
Обладнання:
- Ударний гайковерт POWERMAT
- Швидко знімний з'єднання
- Змащувач
- Шестигранний ключ
- Оригінальний картон
- Інструкція PL
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powermat |
| Тип пневмогайковерта | Прямий |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Витрата повітря | 130 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 3/8" |
| Вага | 2.6 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальний крутний момент | 1550 H*m |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Перехідний штуцер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип гайковерта | Пневматичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 520 ₴













