Фреза по дереву пазова пряма з торцевими зубами Ø10 мм (хвостовик 6 мм)
306 ₴
- В наявності
- Код: F153
Фреза по дереву пазова пряма з торцевими зубами Ø10 мм (хвостовик 6 мм).
Під час замовлення оберіть бажаний робочий діаметр фрези.
Фреза пазова пряма - ріжучий інструмент, який застосовується для обробки дерев'яних заготовок за допомогою створення пазів необхідних параметрів. Використовується для виготовлення пазів (канавок) необхідної ширини і глибини. Пазові фрези отримали широке застосування при виготовленні шипового з'єднання. Шпунтове і подвійне шпунтове з'єднання використовуються як для виготовлення меблевих щитів, так і для згуртовування заготовок по довжині. Використовуючи пазові прямі фрези, бажано проводити обробку заготовки поступово. Фреза має два ножа з твердого сплаву.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: xcan
- Номер моделі: MGD20056A
- Довжина: 42-49 мм
- Хвостовик: 6 мм
- Діаметр робочий: Ø10 13 16 18 20 22 25 28 30мм
- Довжина ріжучої частини: 8-16 м

Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | МДФ, Фанера, ПВХ, ДСП, Дерево |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Діаметр робочий | 10 мм |
| Довжина загальна | 43 мм |
| Довжина робочої частини | 8 мм |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр хвостовика (мм) | 6 мм - 1/4 inch |
- Ціна: 306 ₴












