Електрична міні дриль гравер бормашина манікюрна машина для Dremel інструмент з шліфувальними аксесуарами Набір Міні гравіювання ручка апарат для манікюру фрезер свердлильний верстат.
Технічні характеристики:
- Тип свердління: міні дриль
- Діаметр свердління: 1.0-3.2 мм
- Частота: 50-60HZ
- Номінальна напруга: 18 В
- Швидкість холостого ходу: 16000 об. / Хв.
- Джерело живлення: змінний струм
Застосування:
- Функція 1: Манікюр
- Функція 2: Свердління
- Функція 3: Полірування
В комплект входят насадки наждаки на заміну і комплект різного діаметра ценгів.
Комплектація як на фото.
Посилка включає в себе:
- Міні дрель гравер з насадками
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Характеристики
| Живлення | |
|---|---|
| Довжина кабелю | 2 м |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.2 кг |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип | Дриль |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина інструменту | 170 мм |
| Тип шліфмашинки | Міні шліфмашинки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 248 ₴




















