Гайковерт пневматичний Magnum RED FD-3600.
Пневматичний ударний гайковерт FD-3600 + кейс з обладнанням Magnum RED + гвинтовий шланг 10 м. Ключ відмінно працює в професійній роботі на установках вулканізації, а також у домашній роботі. Максимальний момент удару 1200 Нм. Він дуже добре підходить для відгвинчування і затягування колісних болтів різних типів автомобілів.
Гайковерт виготовлений з композитних матеріалів, які гарантують невелику масу (2 кг), що призводить до ефективності і продуктивності протягом тривалого робочого циклу. Система швидкості обертання вліво-право була розроблена таким чином, щоб виключити можливість перевантаження різьблення затягнутих гвинтів. Ключ пристосований для роботи в умовах експлуатації і в промисловості при дуже важких навантаженнях.
Основні характеристики та переваги:
- максимальний крутний момент 1200 Нм
- посилений стрижень 1/2 " - він не буде деформуватися навіть при інтенсивному використанні
- ефективний механізм удару молота-використовується в самих дорогих гайковертах цього типу
- ергономічна ручка
- протиковзка зручна ручка
- регулювання напрямку обертання та потужності ключа
- міцний композитний корпус
- випуск повітря розташований в нижній частині ручки
- добре збалансований центр тяжіння, який дає вам комфорт роботи
- перевірена компанія MAGNUM
Технічні характеристики:
- Модель: FD-3600
- Виробник: Magnum
- Діаметр хвостовика: 1/2 "
- Максимальний крутний момент: 1200 Нм
- Обороти: 7500 об / хв
- Витрата повітря: 184 л / хв
- Робочий тиск: 6,3 бар
- Тип ходу: двотактний молот
- З'єднання єднання: 1/4 "
- Розміри [Висота x Довжина x Ширина]: 182 x 185 x 65 мм
- Вага: 2,13 кг
В комплект входить валіза з обладнанням:
- Насадки: 9, 10, 11, 13, 14, 17, 19, 22, 24, 27
- 125-мм подовжувач
- Маслянка
- Швидкороз'ємна муфта
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2.13 кг |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Виробник | Magnum |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 184 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Тип пневмогайковерта | Прямий |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальний крутний момент | 1200 H*m |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Перехідний штуцер | Так |
| Набір насадок | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип гайковерта | Пневматичний |
- Ціна: 4 488 ₴













