Фреза кінцева по дереву пряма хвостовик 12 мм Ø19 мм
Фреза пазів пряма - ріжучий інструмент з одним або декількома ріжучими лезами. Фреза призначена для фрезерування, вибірки пазів різної форми, виконання паза і ін. Фрезерування - це процес механічної обробки матеріалу фрезою, яка обертається навколо своєї осі з великою швидкістю і має або напаяні (механічно встановлені), або виконані з цільного матеріалу ножі.
Технічні характеристики:
- • Название бренда: lavie
• Материал: 45# сталь / YG6X
• Лезвия: микрозернистый карбид промышленного класса
• Диаметр хвостовика: 12 мм
• Диаметр фрезы: 19 мм
• Высота фрезы: 105.8 мм
• Длина рабочей части: 45 мм
• Количество режущих граней: 12
• Подшипник: Да
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обработка материала | МДФ, Фанера, ПВХ, ДСП, Дерево |
| Конструкция | Цельная |
| Материал режущей части | Быстрорежущая сталь |
| Диаметр хвостовика | 12 мм |
| Диаметр рабочий | 19 мм |
| Длина общая | 105.8 мм |
| Длина рабочей части | 45 мм |
| Наличие подшипника | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 152 ₴











