

Пила торцювальна PARKSIDE PKS 1500 A2 1500 Вт 210 мм
5 592 ₴
- Під замовлення
- Код: 12322725717
Відправка з 19 квітня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пила торцювальна PARKSIDE PKS 1500 A2 1500 Вт 210 мм
Основні особливості:
- Пила торцювальна потужністю 1500 Вт і діаметром диска 210 мм призначена для різання дощок або дерев'яних профілів з різних порід дерева.
- Добре працює при точному різанні м'якої та твердої деревини та деревних матеріалів як під прямим, так і під гострим кутом.
- Він також дозволяє робити косі пропили. Торцювальна пилка має міцну та легку алюмінієву основу.
- Кут скосу може бути встановлений максимум до 47 градусів зліва та -47 градусів праворуч.
- Завдяки точній шкалі на поворотній підставі користувач може легко встановити положення 45-30-22,5-15-0-15-22,5-30-45°.
- Пила оснащена лазерним покажчиком лінії різу, захисним кожухом, що підвищує безпеку, і мішком для збору деревного пилу.
Найкращі функції:
- Точний лазер дозволить вам робити точні розрізи навіть під кутом 45 °
- Торцювальна пилка – корисний інструмент у кожній домашній майстерні.
- Призначений для точного різання різних порід дерева, дощок, ДСП тощо.
- Виготовлений із дуже міцного, але легкого алюмінієвого сплаву, що полегшує перенесення.
- Потужний двигун дозволить вільно різати навіть великі профілі, аж до 120×60 мм.
- Твердосплавний відрізний диск (24 зубці) для дуже гарної якості різання.
- Прозорий захисний кожух забезпечує безпечне використання пилки.
- Міцна конструкція, стійка до вигинів та скручування.
- Компактний дизайн, що не вимагає надто багато місця у майстерні.
- Міцна та легка основа з литого під тиском алюмінію.
- Мішок для пилу для чистих та безпечних умов праці
- Затискач, що утримує заготівлю.
Технічні характеристики:
- Виробник: PARKSIDE
- Електроживлення: 230 В/50 Гц
- Потужність: 1500 Вт
- Швидкість обертання: 5000 об/хв/хв.
- Діаметр диска: 210 мм, 48 зубів
- Внутрішній діаметр диска: 30 мм
- Діапазон повороту столу: 45° ліворуч/45° праворуч
- Кут нахилу леза: 45 °
- Глибина різу 90°/90°: 120×60 мм
- Глибина різу 90°/45°: 80×60 мм
- Розміри (ДхШхВ): 690×550×440 мм
- Вага: 7,7 кг
У комплект входять:
- Пила торцювальна PARKSIDE
- Відрізний диск 210 мм, 48 зубів
- Мішок для пилу
- Запасні щітки
- Картонна упаковка
Якщо не знайшли те, що шукали, зверніться до нашого менеджера та Ми з радістю Вам допоможемо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Виробник | Parkside |
| Максимальний діаметр диска | 210 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кут повороту | 45 град. |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.7 кг |
| Додаткові функції | |
| Лазерний маркер | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 592 ₴



