Сумка-слінг через плече чоловіча, жіноча 8 кольорів.
Основні особливості:
- Дизайн та спортивні елементи ідеального злиття, модні прості, підходять для різних випадків.
- Проста та легка конструкція для забезпечення опору розриву та зносостійкості.
- Двошарова конструкція великої ємності, ефективне зберігання.
- Зручний дизайн ремінця.
- Регульовані та дихаючі м'які плечі та ремені для задоволення різних вимог як для чоловіків, так і для жінок.
- Ідеально підходить для піших прогулянок, кемпінгу, їзди велосипедом або інших видів спорту на відкритому повітрі.
Технічні характеристики:
- Колір: зелений, синій, фіолетовий, рожево-червоний, чорний, червоний, оранжевий, темно-синій
- Тканина: поліестер + нейлон
- Розмір: 38,5 x 19 x 10 см
- Ширина плечового ременя: 6 см
- Вага нетто: 0,2 кг
- Навантаження: 10 кг або менше, 12 л або менше
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 385 мм |
| Длина | 190 мм |
| Материал | Полиэстер |
| Размер | Малый |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Молния |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 854 ₴













