Сумка через плече жіноча дизайнерська у формі черепа HIGHREAL J391.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: HIGHREAL
- Номер моделі: J391
- Стать: унісекс
- Тип товару: сумка через плече
- Вид застібки: блискавка
- Основний матеріал: поліуретан
- Матеріал підкладки: поліестер
- Колір чорний
- Довжина: 20 см
- Глибина: 15 см
- Висота: 19 см
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 190 мм |
| Длина | 200 мм |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Молния |
| Форма | Овальная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 684 ₴













